کفسابی پارکینگ با استفاده از رزین چگونه انجام می شود؟

گاهی در سطح سنگ های پارکینگ ها حفره و فرورفتگی هایی به مروز زمان ایجاد می شود برای برطرف کردن این درزها باید از ماده چسبناکی به نام رزین استفاده کرد . در کفسابی مرحله ای وجود دارد که تمامی عیوب و مشکلات مربوط به درز و شکاف سنگ ها را برطرف می کند و نسبت به سایر خدمات کفسابی قیمت چندانی هم نخواهد داشت . رزین ماده ای است چسبناک و قدرت چسبندگی بالایی دارد و می توان از آن برای پرکردن درز و شکاف بین سنگ ها استفاده کرد .

مزیت های کفسابی پارکینگ

  • از بین بردن پستی و بلندی سنگ در اثر فشار و رفت و آمد افراد
  • جرم و کثیفی ایجاد شده بر روی سنگ را از بین می برند
  • درز و شکاف ایجاد شده را برطرف می کند
  • موجب آیینه ای شدن و درخشندگی بیش تر سنگ ها می شود
  • ناهماهنگی و همسان نبودن سطح سنگ را از بین می برد

مشکلاتی که اغلب برای سنگ های کف پارکینگ ایجاد می شود که در نهایت احتیاج داریم کفسابی پارکینگ را انجام دهیم به شرح زیر می باشد :

ریختن روغن موتور یا مصالح ساختمانی و حتی بنزین در کف ساختمان – ایجاد پستی و بلندی هایی که به مرور زمان به علت رفت و آمد خودرو و حتی افراد ایجاد می شود – کدر و چرک شدن سطح سنگ های کف ساختمان که با گذشت زمان به وجود می آید – از بین رفتن کیفیت اولیه سطح سنگ های پارکینگ که با گذشت زمان ایجاد می شود . همه ی این عوامل مشکلاتی هستند که به مرور زمان در پارکینگ ها ایجاد می شود و برای برطرف کردن آن باید از خدمات کفسابی پارکینگ استفاده کرد .

parking-cleaning-service-3.jpg

کاره ای ساده ای کفسابی نیست . از بین بردن کثیفی و جرم های کف پارکینگ در سال های اولیه سنگ با استفاده از لقمه ها و دستگاه های ساب زنی به راحتی انجام می شود اما با گذشت زمان چنان چه سنگسابی به صورت مرتب انجام نشود همه ی این جرم و کثیفی ها به داخل سنگ کف پارکینگ نفوذ کرده و مشکلاتی را برای از بین بردن و ساب زنی آن به وجود خواهد آورد .نفوذ جرم به داخل سنگ عملیات سنگسابی را با مشکل رو به رو خواهد کرد و دیگر کار راحت و آسانی نخواهد بود و باید توسط شرکت های معتبر سنگسابی انجام شود .

فرآیند کفسابی پارکینگ به گونه ای است که ابتدا تمامی مشکلات مربوط به سنگ کف برطرف می شود و با استفاده از مواد شوینده ای که به سنگ آسیب نرساند سطح به طور کامل پاک خواهد شد و بعد با استفاده از دستگاه های ساب زنی ، کفسابی پارکینگ انجام می شود و در پایان برای پرکردن درز بین سنگ ها از رزین استفاده می کنند . برای آیینه ای کردن سطح سنگ باید از ساب زنی ایتالیایی استفاده شود .سنگ های پارکینگ به مرور زمان با رفت و آمد ماشین های مختلف دچار لق شدگی و حتی شکستگی می شود برای جلوگیری از این اتفاق ها می توانید از خدمات سنگ سابی شرکت ایلیا کفسابی استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s