برای خرید فلزیاب چه نکاتی را باید درنظر بگیریم ؟

برای خرید فلزیاب چه نکاتی را باید درنظر بگیریم ؟

جهت پیدا کردن فلزهای کم یاب و با ارزش در زیرزمین از دستگاهی بنام فلزیاب استفاده می کنند .همه فلزهایی که در زیر زمین مدفون شده اند ،ارزش  زیادی ندارند . از دستگاه های فلزیاب اغلب برای پیداکردن فلزهای بارزش استفاده می شود .روش کار دستگاه به این صورت است که فلزاتی که در نزدیکی سطح زمین قرار گرفته اند توسط سنسورهای دستگاه با ایجاد میدان الکترومغناطیسی و انعکاس آن از فلز موقعیت آن مشخص می شود .

بهترین دستگاه فلزیاب

اغلب کسانی که قصد خرید دستگاه فلزیاب یا طلایاب را دارند این سوال مطرح می شود که کدام دستگاه کارایی بهتری دارد ؟همیشه معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین دستگاه فلزیاب از جانب کارشناسان و فروشندگان مطرح می شود اما یکی از مهم ترین معیارها انتخاب دستگاه فلزیاب با فرکانس پایین برای کارایی بهتر آن است .فلزیاب هایی که فرکانس پایین دارند نسبت به سایر دستگاه ها عمق نفوذ بیش تری را دارند و بدون مشکل در هر نوع عمق و خاکی قابلیت نفوذ دارند .هرچه قدر فرکانس دستگاه بالاتر باشد میزان عمق آن در زمین و شناسایی فلز در خاک کاهش پیدا می کند .

این دستگاه قدرت عملکرد بالایی در فضای آزاد نسبت به عمق زمین دارند .دامنه فرکانس فلزیاب ها معمولا بین 100 تا 600 بهترین دامنه برای نفوذ فرکانس در زمین می باشد .چنان چه دامنه دستگاه از این دامنه بیش تر شود کنترل فلزیاب سخت تر می شود و هنگامی میزان این دامنه بالاتر از 600 باشد ، دستگاه از حالت خود خارج می شود .

مشکلات برخی از دستگاه های فلزیاب  

  • در مناطقی که رطوبت بالاست احتمال خطا وجود دارد
  • شناسایی رگه و آهک و سلیس به عنوان فلز با ارزش
  • خطا به هنگام برخورد با سنگ های سخت
  • در زمان کم احتمال برهم خوردن بالانس دستگاه وجود دارد .

جهت کسب اطلاعات بیش تر از دستگاه های گنج یاب می توانید به وبسایت ما مراجعه نمایید و تمامی اطلاعات لازم را برای خرید فلزیاب به دست آورید .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s