عوامل تاثیرگزار بر روی قیمت سمعک کدام اند!

عوامل تاثیرگزار بر روی قیمت سمعک کدام اند!

کم شنوایی در افراد در صورتی که به موقع و زیر نظر متخصص درمان نشود،به مرور زمان بر روی زندگی افراد تاثیر می گذارد . عوامل مختلفی بر روی قیمت سمعک تاثیرگزارهستند که در این مقاله توضیح مختصری درمورد عوامل تاثیرگزارخواهیم داد .

از عوامل مهم و تاثیرگزاری که بر روی قیمت سمعک می گذارد شامل گارانتی ، اندازه ، برند ، قابلیت های وایرلس بودن محصول و لوازم جانبی و کیفیت صدا می باشد . به دلیل تنوع برندهای مختلف سمعک و در بعضی موارد گران قیمت بودن سمعک باید در نگهداری از سمعک حساسیت زیادی را داشته باشیم . البته این نکته هم باید در نظر گرفت که اندازه سمعک تاثیر چندانی بر روی قیمت سمعک نخواهد داشت.جهت مشاوره و خرید و مراقبت های قبل و بعد از سمعک خود می توانید به کلینیک شنوایی آوای امید مراجعه نمایید .

نکاتی که در مراقبت و نگهداری از سمعک باید درنظر گرفت باتوجه به بالا بودن قیمت سمعک در بعضی از برندها حایز اهمیت است که در این جا چند مورد از این مراقبت ها را بیان خواهیم کرد .

قیمت سمعک

از نگهداری سمعک در محیط های مرطوب که امکان نفوذ آب به داخل آن باشد جلوگیری کنید و همیشه مراقب باشید که سمعک تمیز در گوش قرار گیرد درغیر این صورت احتمال انتقال آلودگی به گوش چند برابر خواهد شد .از قرار دادن سمعک در مقابل نور خورشید جدا خودداری کرد و از قراردادن باتری ساعت یا هر نوع باتری غیر از باتری مخصوص سمعک در داخل دستگاه خودداری کنید .همیشه سمعک را در محیط امن و بدون آلودگی قراردهید .دور از دسترس کودکان و در محیط خشک قرار دهید .همه موارد که گفته شد تاثیر زیادی روی عمر سمعک خواهد گذاشت و چنان چه از سمعک به درستی نگهداری و مراقبت شود می توان سال های زیادی از آن استفاده کرد .پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا سمعک ها به سیستم وایرلس مجهز باشند و همین بر قیمت سمعک تاثیرگزار بوده است .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s